Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz HollyBoni #26422 üzenetére

    Sunrace akármi 1500 ft alatt kb 1000 km-ert bírt alattam. Harmadszor már nem kellett zsíroznom, mert beleesett a nyúlásmérő. :C Addig gyanútlanul nem is mértem egyszer sem.
    Szarok a mai láncok... Úgy négy-öt lánccal ez előtt még a gyári volt fenn 10+ évvel korábbról. Abba több ezret beletekertem, mire csere érett lett. Manapság meg a főszezonban lenyúlik két 7-es lánc +1 télire és sorból is vettem már kettőt a 4 év alatt. :U Hajtómű viszont igen jól bírja, ahhoz képest, h olcsóbb volt, mint a sor, de alig drágább, mint a lánc. ;] (Prowheel acél, négyszög)
    Viszont sajnos olcsó cuccot sem érdemes venni, vettem Sunrace fogsort amit a Sunrace lánccal együtt raktam fel. Hát cserélhettem is ki utána, amint lenyúlt a lánc, mert annak is vége volt...
    Sorból kell vmi közepes HG-6x körüli, láncból meg legalább HG-40 és akkor el lehet tekerészni vele egy darabig.
    Persze ha többet tekersz egy évben, mint az átlag kocabringás.
    Bnőmnek aki néha lemegy a pár km-rel arrébb a közeli tóra napozni meg kétszer a városba egy hónapban, neki elég lenne a Sunrace színvonal is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák