Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz yodamester10 #26416 üzenetére

    Az az apróság elkerülte a figyelmedet, hogy a linkelt videóban 180-200 mm-es rugóúttal rendelkező, lejtőzésre való kerékpárok vannak dupla vállas teleszkóppal, míg a hirdetésben egy 130 mm-t mozgó szimpla vállas teleszkópos XC/AM átmenet kerékpár szerepel, amivel mászni is lehet. Attól, hogy egy kerékpár összteleszkópos, nem lesz még alkalmas DH-ra és bármilyen terepre.

    Amikor én az XC bringámmal XC bringának való helyen tekerek, nem szoktam épületeket és betont látni, hanem fákat és növényeket, szóval nem értem ezt a városos dolgot.

    Teasüti: ha kopott a hajtás, akkor mindent (összes lánctányér, lánc, kazetta, váltógörgők) lecserélsz XT szintre 110-120 euróból, szóval emiatt nem aggódnék, inkább a váz (karbon és a kőfelverődések nem mindig barátok) és a rugózás legyen rendben. Ha legyőzöd a csakazikszté sznob énedet, és SLX szint is elég, akkor 70-80 euróból teljesen lecserélheted a hajtás kopó alkatrészeit ;]

    Zola007: én is négynél tartok, de mostanra van két kényelmes nyergem (egy kivágott Selle SMP Hybrid nyárra és egy Selle San Marco Ponza nem kivágott télre), valamint tudom, ha bármikor egy harmadik nyereg kell, akkor csak egy WTB Silveradót kell felhajtani. Viszont nyeregcsőből kettőnél járok ...

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák