Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #247043 üzenetére

    Ezzel nekem csak az a bajom, hogy nem tudok szépen sem rajzolni, sem kivágni. :O (sem felragasztani, de ez már más történet :DDD )

    #247045ISThun...gyanús volt nekem a nadrág, meg a kesztyű is, csak nem akartam árnyékra ugrani nehogy kiderüljön, hogy valami drága, puccos cucc mind2. :DDD ...amolyan fulton ellentéte lehetsz (notluf? ;] ), te inkább a vasra költesz, míg ő ruhára. (amúgy cuccaim 70-80%-a Decathlonos, bár nekem kerékpárom sem éppen a prémium kategória.🤭)

    #247046
    f4lcon...már a tény, hogy nem kell a betét kizárja a nagy márkák jó részét, igaz vehetnék futó, meg terepfutóból is drágábbat mint a Decasak. :F :DDD

    #247047
    Mezga Aladár...most már mindenki elmondta tapasztalatait a szabadonfutókról. 🤭...Mavicon nem csodálkozok, hogy jó, a zárt reteszelésű (nem külső kalapácsos) Shimano-n annál inkább. :F Ez is azt bizonyítja, hogy nem tervezési hanem anyagminőségi (vagy kivitelezési? :F ) hiba lehetett enyémeknél. [kép] [kép] [kép] ...az utolsó már külső kalapácsos zárt csapágyas Shimi, azt csupán karbantartottam, nem hullott szét mint az XT, csak néha mellé reteszelt.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák