Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    Ma reggel megérkezett a hardver amivel fel tudtam szerelni az autóra a tetőcsomag tartót, örültem is mint maki a farkának, mivel már most hétvégén nyílik az egyik helyi bringa park és már bőven mehetnékem van. Szépen fel is ment minden, faterom tanácsára rápróbáltam a bringatartót és a bringát, ha probléma van ne szombat reggel derüljön ki. Volt probléma, a tartó karja túl rövid volt a vázhoz és csak úgy érte el, hogy az első kerék már rég a levegőben lógott. :W Egy Thule 532-ről van szó ami szépen kiszolgált már több éve gondtalanul eddig, az utódja egy Thule 599 lett, az egyetlen egy modell ami megbirkózik az új bringával és a hétvégéig be tudtam szerezni, mert ki gondolta volna ezekből is készlethiány van. :U
    Maga a tartó meglepően stabilan tartja a bringát, nem tartok tőle, hogy elhagynám, ha átmennék valami alacsony alatt lehet a tetővel együtt tépné le a bringát. A bringát felszerelni nem valami egyszerű és elég szarakodós is, de legalább nem szükséges egy harmadik kéz növesztése. Az ára, az horror! :(

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák