Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G_P

    tag

    Sziasztok!

    Nemrégiben szert tettem egy E470-esre. Eddig meg vagyok vele elégedve minden szempontból.

    Szeretnék hozzá dokkolót illetve monitort is venni. A Lenovo oldaláról azt már kimazsoláztam, hogy ez a 4 fajta dokkoló jó hozzá:
    - 4X10A066
    - 40AA0045
    - 40A70045
    - 40A80045
    meg a végén még van két betű/szám.

    A tervem az, hogy a dokkoló lenne az asztalon, arra kötnék 1, vagy talán később 2 monitort, valami egér, billentyűzet stb., a laptopot pedig csak összecsuknám, beraknám az asztal kis kihúzhatós billentyűzet tartójába, bedugnám a dokkoló vezetékét, meg tápkábelt gondolom, és mehet a móka.

    A kérdésem az lenne, hogy így menni fog a rendszer, hogy a gép le van hajtva? Be fogom tudni kapcsolni a dokkolóról is a gépet?
    Valamint ha kicsit megizzasztom a gépet, és le van csukva, az nem jelent semmilyen plusz terhelést neki? Pl. a kijelzője nem sérül-e, nem lesz-e rosszabb a hűtése, stb.

    Valamint a kérdés második része, hogy inkább ez a megoldás, vagy ruházzak be egy asztali gépbe? A teljesítménye amúgy a gépnek tökéletesen megfelel, szóval asztaliban sem vennék erősebbet. Viszont semmilyen szinten nincs sem asztalim, sem monitorom, semmi, évek óta csak laptopoztam.

    Köszönöm a segítségetek!

Új hozzászólás Aktív témák