Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vasy09

    őstag

    válasz Tikakukac #89899 üzenetére

    T420-at vettem volna lepusztultat is, de amikor kerestem, bezzeg nem volt! :((( Aztán beszéltem barátommal, aki ahogy mondtátok is, jóban van az egyik nagykeres infóssal, aki félrerakott egy szép példányt, de tényleg szépet, szinte mint az új! Kicsit sajnálom is most eladni, de sajnos kettő nem maradhat, mert én a 6430-as dellemet nem akarom eladni! :U

    A T430 meg ugye csak jött, itt az aprón felkerült jó áron és tényleg majdnem olyan szép állapotban, mint a 20-as, így ez kihagyhatatlan ajánlat volt. Bár az igazat megvallva, valóban nincs a kettő között teljesítményben akkora különbség! :K Ahogy olvastam, sokan nem tudtak megbarátkozni ennek a billentyűzetével, azonban azt kell mondanom, hogy nekem ez is tetszik! :U

    Kicsit off a kérdés, de hátha tudsz/tudtok választ adni, hogy az mitől lehet, hogy áttettem ugye az msata ssd-m a 30-asba, megy is szépen, de hdd sentinel szerint 0% a kondíciója? :Y :Y Pedig egy 5 napos ssd-ről beszélünk, ami még nem ment 3 órát sem össz-vissz! :U

    Gamertag: Vasy09

Új hozzászólás Aktív témák