Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Agyamra meg már a laptopom, ez a k...a Edge E530. Jó ideje már azt csinálja, hogy folyton megszakad a wifi. Néha minden jel nélkül. Semmilyen oldal nem töltődik be ilyenkor, de kapcsolat, net látszólag van. Néha meg persze totál ledobja, felkiáltójel, vagy hálózat teljes megszakadása. Ilyenkor egy pár másodperc, fél perc múlva magától magához tér, helyrejön. Ez még Win 7-el kezdődött, 8.1-el is ez volt, most már 10 van a gépen, de u.a. Volt persze wifi driver csere, sőt, mivel úgy gondoltam, talán haldoklik a wifi kártya, amazonról szereztem egy tök ugyanolyat, szóval az is ki lett cserélve. Más ötletem már nincs, úgy gondolom, csak valami hardveres jellegű lehet (alaplap, vagy antennák). Amikor a hibát produkálja, telefonokon, más gépen semmi gond nincs, a párom pl. a céges laptopján gond nélkül dolgozik most is. Gondoltam, hátha még tudtok valami olyat mondani, amire nem gondoltam, de már egyre inkább úgy vagyok vele, hogy elviszem szervizbe, nézzék meg. Bár szívem szerint kukába vágnám már az egészet (lehet, nem illik ilyet írni ide, de egy ideje vágyakozom már egy Zenbookra :DDD )

Új hozzászólás Aktív témák