Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radamsky

    senior tag

    lesz egy hülye kérdésem

    ugye van egy t400-as laptop. Ebbe benne van egy 3g/gps kártya. Müködik is. Kikapom a sim kártyát a telefonbol beteszem ide és voilá megy is a net. Mondjuk van 1 GB adat ugymond ingyen 1 honapba

    olyan progi nincs véletlenül amivel ha telefonálni kell vagy sms-t kapnom ne kellejen visszateni a kártyát a telefonba?? nem kifejezetten lenovo specialitás aláirom, csak agyaltam azon hogy ugye a laptopon minden megvan igy akár telefonálhatnák azon is ha lenne erre alkalmas program

    Tudom ez hülye kérdés, no de ha van rá lehetőség és ezt valaki tudja miért ne kérdezzem meg

    A másik bajom hogy a sim kodott mikor beteszem a kártyát ebbe a kütyübe mindig elfelejti. Ezt nem lehet valahogy rögziteni?

    Amugy elég jol müködik a gps része is , meg a mobilnet része is, igy nekem eddig szupi amire kell arra tökéletes ez a laptop

    még egy hülye kérdés
    ugye ezen nincs ujjlenyomatolvaso a külső részen. valahogy nem lehet ezt valahogy megoldani?? A blutyutot is megoldottam. és müködik. Naivan gondolkodva olyan burkolatott szerzek amin rajta van és naivan gondolkodva csak be lehet tenni ilyen kártyát ami kezeli:D a többi meg ugye szoftver kérdése

Új hozzászólás Aktív témák