Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    1/a
    Olvastam ma egy olyan info-t, miszerint a hibás VGA széria a 2008 Aug. után gyártott T61-eket már nem érinti(Quadro NVS140). Forrás:Thinkpad fórum
    Ezt cáfolni megerősíteni, esetleg hozzátenni valaki?
    1/b
    Ehhez kapcsolódóan valaki úgy fogalmazott, hogy ez a VGA problémával kapcsolatban nem az a kérdés, hogy előjön e. Hanem az, hogy mikor....
    Tehát az gondolatmenetem, hibás lehet, hogy ha van egy gép ami mondjuk már kb 4-5 éves felé jár, akkor ott már nem valószínű, hogy előjön a hiba?
    2.
    64bites Win7 alól lehet BIOS-t frissíteni T61-en? Akár eredeti akár mod bios-ról van szó. Mintha valaki írta volna korábban, hogy nem...de nem találtam meg. Esetleg miért nem?
    Ha mégis utólag kellene akkor megoldható valahogy?
    3.Láttam egy olyan youtube videót ma, amin a palmrest alatt, volt egy fémlemez közvetlenül a RAM-ok felett. De csak egy ilyen videón szerepelt ez az elem...a többin egyiken sem volt rajta. Ez barkács lehet?
    [link]
    2:30-tól látható.

    Előlre is kösz.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák