Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter M

    tag

    Szerviz tapasztalat Szeged:
    Előzetesen egyeztetett időpont működik, 2ig alatt tesztelték.

    És a rossz oldala:
    Ebédidő (ami nincs kiírva) 12:00 - 12:45-ig
    Szervizessel (aki tesztelte nem bántom de nem a mai gépeken nőtt fel) közel harcot kellett vívnom mert szerinte:
    - a W széria nem 3d re való (mondom neki azért W mert Workstation)
    - ha az IWS szerint garanciás Magyarországon az bizony garanciás Magyarországon (és bizony az is :) )
    - attól, hogy kifújja a ventilátort ugyanúgy túlmelegszik (ez szerintem nem javítás, munkahelyen adottak a körülmények 3-4 havonta megtörténik.)

    Simán visszaadta volna ventilátor kifújása után, hogy "ez bizony túl melegszik de ne használjam 3d re", de azért ő "nagyon sok mindent kifújt a ventilátorból".

    Miután mondtam neki, hogy beszéltem a Pesti szervizzel akik mondták, hogy nem normális a hőmérséklete ők megpróbálkoznának egy alaplapcserével, ezek után ő berendelt nekem (mint személyes szívesség) egy alaplapot (és nem találjátok ki) egy ventilátort :) .

    Storyhoz hozzátartozik:
    Gép túlmelegszik, kezdetektől fogva. FurMark-al nagyon szépen látszik. TPfan fenn van és láthatóan vagy alul van méretezve a borda vagy vmi gebasz van. De legalább látható, hogy a sűrített levegő nem a számítástechnika WD40-e.

    https://www.behance.net/marosi-peter-k

Új hozzászólás Aktív témák