Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz ^Clown #21229 üzenetére

    Hi,

    én egyszer felhívtam egy hirdetőt (sajnos a nickre nem emléxem), aki egy olcsó T410-et árult ... vhol a 17 kerben lehetett volna megnézni, akkor hagytam annyiban a dolgot, mikor kiderült, h a gépre nincs gari (T410 elvileg még mind garis kéne legyen, kivéve, ha vmi céges gép volt és hivatalosan érvénytelenítették), ráadásul a serialt "nem adom ki, a helyszínen meg lehet nézni" szöveggel nem adta meg... aztán találtam egy másik gépet, ahol pont az a név és szám volt feltüntetve, ami a lenti hirdetéseknél, srácot hívtam, azt mondta, h ő kiskunhalasi, de a gép Pesten van "mert mindenki itt akarta megnézni". Itt már gyanús lett, mert kb fél órával a hirdetés feladása után hívtam, de gondoltam, biztos másik hirdetésben szerepelt már a gép (szintén nagyon olcsó volt, mint az előző). Aztán adott egy pesti számot, amit csodák csodájára szintén egy olyan valaki vett fel, aki nem adja ki a serialt, a gépet a 17 kerben lehet megnézni és a hangja is emlékeztetett ár vkire, akivel nemrég beszéltem :)

    [ Szerkesztve ]

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák