Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz cadeyrn #20897 üzenetére

    Nincs olyan gép :N
    1. Matt kaszni és kijelző - ennek sok megfelel
    2. Szerelhetőség - könnyen hozzáférhető legye hdd, ram, cpu, ne kelljen fél napot bontásra szánni - még ennek is sok minden megfelel
    3. Vagy backlitbill v bill megvilágítás, bill ne horpadjon, ne nyekeregjen, trackpoint jó ha van de nem feltétel - szűkül a kör
    4. Legyen halk és az se baj ha nem forrósodik, TP design lenne az igazi, nem a rollcage miatt, az nem hat meg, ez tetszik a legjobban.
    Viszont c2d-s verzióért sokszor gar nélkül nem szívesen adnék 110-130k-t egy T400-ért, ami nagyvonalkban hw terén is megfelel, de valljuk be már ha nem is elavult, de 2 generáció kijött azóta. Ott már sok alternatíva van amit megfontolnék. Most hogy még nézegetve a kijelző eltolás is nem annyira gyere be, nem tudom mi legyen. Ahhoz képest mikor T42-höz hasonló gépet kerestem csak erősebb hw-rel és mindenki azt mondta itt mind ugyanaz, derültek ki dolgok:D Külsőre hasonlít csak hangos, vagy gyenge a zsanér, vagy melegedik, vagy elcsúszott a kijelző :( Azt hittem egyszerűbb dolog lesz ez. Ami nagyjából kompromisszumokkal megfelel az drága nekem olyan hw-rel, ami még elmenne azt mondjátok alapból rossz..hát passz.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák