Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    Sziasztok!

    Leváltani készülök a notebook-omat (ami szintén Lenovo csak a Value line szériából) és Thinkpad-en vagy MacBook-on gondolkodom. Nézegettem az X220-at, viszont irkálnak mindenfélét ahhoz hogy elbizonytalanodjak a megvétele mellett. Thinkpad szériából úgy látom más gépek is szerelve vannak Sandy Bridges-el, pl. a T420i. Ezekről mi a véleményetek?

    Ami nekem fontos volna:
    - ne tükröződő legyen a kijelző
    - legyen könnyen hordozható
    - legalább 5-6 óra akku idő (a mostani fénykorában is örült ha elment 2 órát akkuról)
    - nem kell dedikált GPU. a mostani például azon túl hogy szívja az akkut pluszban semmi hasznát nem vettem, mert a vártakkal ellentétben sokkal kevésbé filmeztem és játszottam rajta (gyakorlatilag semmit)
    - a mostani notihoz képest (lásd adatlap) azért legyen előrelépés

    Illetve: a mostaniba vettem egy SSD-t, viszont jó volna ha az újba bele tudnám tenni a mostani SSD-met és a HDD-t is ami gyárilag jönne a notival. (MacBook-nál ez nyilván nem járható, de Lenovo-éknál úgy látom van Ultrabay, egyes szériákban második HDD bay-t is olvastam itt). Erre milyen opcióm vannak? Pl. T420i-hez úgy tűnik nem passzol az Ultrabay. Vagy csak még nincs feltüntetve a típus de egyébként belemegy? :F

    Nem ragaszkodom egyik típushoz sem. Ha van más ami ezeknek a kitételeknek megfelelhet, jöhet. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák