Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz cadeyrn #19781 üzenetére

    ehhez a dell-es dologhoz annyit tudok hozzátenni, hogy az imént direkt alaposan megtapogattam egy szinte új billzetű e6410-et, hát nem egy x200s (vagy akár t61) minőség. nehézkes, hosszú, mintha gyurmában írna az ember.

    az e sorozat tapijáról nyilatkozni nem tudok, de azt tudom hogy egy-két év nem folyamatos használat után a d640 tapija gyak tükörré vált és igen kényelmetlen használni. hasonló élményem volt az előtte lévő szériával, bár ott több idő telt el.

    érdekes módon a t61 nem mutat ilyen jeleket, pedig anno az is nyúzva lett egy évig.

    aki tényleg azt hiszi, hogy egy dell akármilyen szinten is egy kategória egy thinkpaddel, az feltétlen vegyen dellt, neki csinálták. tessék mondjuk lerakni egy dell mellé akár a t61-et, akár a sima t400-at és elgondolkodni az ergonómián, hogy nem 3 centi magas púpon gépel az ember.

    ez magánvélemény, de megcsináltam (egyenként évekig) a c830-at, a d840-et meg a d640-et, meg most volt egy felületes e6410 nyomkodásom. ezeknek a gépeknek mindegyike ugyanmár nevicceljünk, még a tp-k minden minőségi hibájával együtt is.

    @cadeym: nem lehet, hogy a 12 perc előtt az ssd maga nem volt bekapcsolva?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák