Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Surfym@n #120033 üzenetére

    Az M6800-asból a 7 mm magas 2TB-os HDD biztosan átmenne, esetleg gondolkozok a rendszermeghajtó M.2 SSD mellett egy másodikon később.
    32 GB RAM elég, annyi van az asztali gépben is, bár lehetséges, hogy később bővítem maximumra, nálam szokás kimaxolni :)
    AI funkciók nem kellenek, abban nem gond ha nem erős a Quadro kártyája. Kár, hogy a Win 11 által már nem támogatott a gép hivatalosan :(

    Rálestem a linkre, jó hír, hogy minden trükközés nélkül rakható bele AX200-as kártya. Az M6800-asba is az került (Mini PCI verzióban), valamint az asztali ITX konfig alaplapja is azt kapta a gyári AC-s kártya helyett

    Az asztali gép mellett már felesleges egy 4 kilós monstrum, hiába szeretem :)

    Köszönöm válaszodat :R

    Ha úgy állok, akkor rakom fel eladásra az M6800-asomat, és rápakolok egy P50-esre. 4K kijelzősöket néztem én is, az lenne a legjobb valóban. Hűtésileg a tesztek alapján nagyon jó a P50-es, korábban is ajánlották itt a topikban. Csak akkor M6800-as Precision lett a befutó

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák