Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Howkeddlee

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni tőletek! Van egy pár hetes Toshiba DT01ACA300 3TB-os winyóm. 3 particióra van osztva,a win7 op.rendszer az nem ezen van,hanem külön egy SSD-n.
    Ma vettem észre,hogy az egyik partición az egyik mappában levő több giga zene közül,rengeteget nem játszott le a winamp. Beléptem a mappába,és egyesével végigkattintottam a zenéken,hogy melyik indul el,és melyik nem. Azt tapasztaltam,hogy több zene úgymond lejátszhatatlan,és semmi másik progi nem játssza le őket,tehát nem winamp hiba. Ami még érdekes,hogy egymást követő zenékkel van hiba.
    260 zene van abban a mappában,és kb.a 40-edik zenétől a 80.ig vannak a hibásak. Az első 40 az jó,és az utolsó 180 is jó,csak a közbenső 40 zene hibás és lejátszhatatlan. Igaz van a 40 zenéből 1-2,ami elindul,de a zene felénél megszakad...
    A Sentinelt megnyitottam,és semmi hibát nem találtam,s jelenleg is 100/100as a winyó.
    Tudja valaki hogy ez miért lehetett? Fontos lenne,mert zenegyűjtő vagyok,és nem szeretnék több zenét így elveszíteni!

    Köszönöm a segítségeteket!

Új hozzászólás Aktív témák