Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atla

    senior tag

    válasz gbal65 #21352 üzenetére

    Elég érdekes megoldás. :DDD
    Nállam ugy van megcsinálva Samsung f1,hogy az 5 colos meghajóhelyekre /ahol a DVD író is van/ az író feletti helyre van kikötve.Amit itthon találtam,az asszonynak a melltartó pántja,
    ugynevezett szilikonpánt.Ezeket megvagdosva szépen átfüztem a csavarok heleyein,oldalról be aztán alulról ki,majd kikötöttem négy helyen.
    Olyan stabilan áll mint Katiban a gyerek,és nagyon bevállt a szilikonpánt mert kellően rugalmas,és erős.Persze nem mindegy melyiket veszed,mert van olyan ami nagyon átlátszik,az nem annyira rugalmas,meg van ami picit fehér színű,na az a jó választás.Leginkább a tejgumihoz tudnám hasonlitani,de annál azért erősebb.

    A Samsung merevlemezek köztudottan elkezdenek berezonálni,és ilyen lüktető rezonáló hangot kiadni.Ezt elkerülendő megoldások egyike a te és az általam használt kikötözés.
    Persze van erre rengeteg megoldás,a miénk a költséghatékony ötletek egyike. :C
    Ja és hogy válasszoljak is,nekem igy van használatban 1.5 éve és semmi baja.
    De neked azt javaslom,hogy a gépben jobb helye lenne,és valami gumis dolgot használj ha tudsz mert a cérna nem túl meggyőző.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák