Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zigi

    senior tag

    válasz BBéci #168266 üzenetére

    Én speciel a youtuberól ismerem a jtr-t, sok amcsi házimozis használja moziszobához. Hangminőségre nem tudom milyen lehet, de hogy vigyorog mindenki a teszt után az tuti.
    Nem csak BBécinek!
    Amúgy ez az óvodás viselkedés most már nagyon unalmas...mindkét részről. Amennyiben figyelmen kívül hagyjátok egymás hozzászólásait, akkor elég ovis dolog egy másik hozzászóló beírását felhasználni a másik cáfolására, vagy égetésére. Rohadt unalmas! és méltatlan a topik szelleméhez. Férjen el a DIY+PC processzálás a kész termékek gyártóival. Aki DIY akarja megoldani annak is segítsünk, és aki megvenné boltban annak is. Miért nem fér el ez itt egymás mellett? Ismétlem rohadt unalmas....és nem nem nekem kell tovább görgetnem aki olvasója a topiknak! Mind a két oldala érdekel a házimozinak, szívesen olvasom a teszteket, az akusztikai kezeléseket, a Cavernes reszelgetéseket ugyanúgy, mint a kész termékekről alkotott véleményét akár BBécinek vagy bárki másnak. Nem lehet mindig mindennek az ár érték arányát nézni, különben senki nem venne Lamborghinit, hiszen az R8-ban is ugyan az a motor van.
    Kérlek titeket viselkedjetek felnőtt módjára.

Új hozzászólás Aktív témák