Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    válasz Inhouse #78226 üzenetére

    Képpel jobban meg tudom mutatni, miért aggódom/ódzkodom a peroxidtól :)
    Az alsó résszel semmi gond, egyik módszerrel sem.
    A felsőn a feliratok egy rátét előlapon vannak - nem találtam helyet ahol alá tudnék nyúlni hogy levegyem.
    Tartok tőle hogy nem tudnám úgy kimaszkolni, hogy ha esetleg a maszkolás alá folyik a peroxid, olyan kárt tegyen a nyomtatott előlapon, amit nem tudok helyrehozni.
    C terv lehetne a felső rész peremének és a középső navi gombok elválasztó rácsának sárgán hagyása, de épp az lenne a lényeg, hogy ezek szépek legyenek, ugye.

    Ha tudtok teljesen tuti maszkolóanyagot/módszert, vagy amivel biztonságosan le tudom venni a valószínűleg teljes felületen ragasztott előlapot (nem biztos hogy merném pl. hőlégfúvóval melegíteni), az segítene, és akkor már mehetne a peroxid.
    Mondjuk UV lámpa nincs itthon, és ezért nem vennék, szóval meg kéne várni a tavaszt hogy elé UV tartalommal süssön a nap :D

    Ja, a cucc nem az enyém, családtagtól kaptam jófejségből hogy használjam, de majd egyszer vissza kell adnom, és részben meglepetésnek szánom hogy szebben adom vissza; ezért is vagyok óvatos. Ha az enyém lenne, nem aggódnék.


    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Új hozzászólás Aktív témák