Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    Tegnapi kisebb gányolásom. Már egy ideje félre volt dobva ez a ragasztópisztoly, mert nem adagolta rendesen a ragasztót. Bedugtam, ami volt a belsejébe, azt kinyomtam belőle, illetve az egyik rúgó meglehet kiakadt, de az lehet szétszedés közben csak. Egy pöcök tört le, amit visszaragasztottam pillanatragasztóval, de sokáig nem tartott, így egy szöget hívtam segítségül. A fején kicsit köszörültem, hogy a letört műanyag pöcök vastagságával megegyezzen és bemenjen a helyére. A szögből lefűrészeltem egy darabot, majd egy kb. másfeles fúróval kifúrtam a műanyag pöcök volt helyét, hogy a szög szárát bele tudjam helyezni. Így nagyjából működik a technológia, most már nyomja előre a ragasztópisztoly betétet/rúdat/patront - ki minek hívja. Igaz, nem annyira intenzíven, ha megnyomod, úgy kell tartani és szépen lassan nyomja ki a cuccot magából. Előnye, ha valahova kevesebb kell, ott biztos jobb lesz vele dolgozni. Mondjuk van egy másik ragasztópisztoly, meg lehet, maga a betét vastagabb benne, mint kéne. A lényeg, hogy működik, nem kell kidobni. :D

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák