Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wody21

    tag

    Sok-sok év kihagyás után ismét rám jött a PC-n történő játszhatnék, így előkapartam a régi eGPU szisztemámat, és összegányoltam a következőt:

    - Sípoló Gigabyte Superb 460W PSU, mindenféle adapterekkel csatlakoztatva a PE4C v3.0 kütyüben elhelyezett Gigabyte GTX780 OC, ez kommunikál a HP Elitebook 8570P (i7 3740QM, 16GB DDR3, Samsung 860 EVO 240GB, illetve caddyben Crucial MX500 240GB) ExpressCard slot-ján keresztül, és ad végül képet fityegő DUAL-DVI kábelen egy Benq G2420HDBL-nek.
    - A nappaliba megfelelő íróasztal híján kénytelen voltam behozni a kinti teraszon használt, összecsukható kisasztalt, amiről lazán lelóg a 900mm széles, XXL gaming mousepad, rajta az élesben még egyszer sem bevetett Logitech G102IC, illetve egy közel 20 éves Logitech vezetéknélküli billentyűzet, amiben természetesen mindkét AAA-s elem évek óta nullára merült már, így kénytelen voltam feláldozni egy megnyirbált USB kábelre forrasztott LM2596S step down mütyűrt, hogy az biztosítsa a billentyűzetnek szükséges 3V körüli feszkót.
    - Internet természetesen csak kábelen keresztül, nehogy felmenjen a ping-em!
    - A "gaming" forgószék egyik, törött karfájának gányolása még nincs kész, arról majd később mutatok képet.

    Kábeldzsungelről, tákolt, ideiglenes setupról egy két fotó:
    alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
    alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""
    alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

    CoD Warzone igen szelíden, de eldöcög.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák