Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz Danex #45308 üzenetére

    Van olyan oldalkocsis motorkerékpár, aminél kivitték a hajtást az oldalkocsi kerekére is... :K

    Jó a tricikli, nem az a gond, a nagy többség meg félreértette, mit akarsz. Te nem rekumbenst akarsz, hanem a hátsó ülésen még vinni valakit pluszban, nem? Legalábbis a videód alapján ez úgy jött le nekem, hogy egy hagyományos bringa után akarsz pattintani egy olyan vázat, aminek két kereke van, és egy személyszállításra alkalmas ülése, aki a kerékpárt hajtjta, az hagyományos módon a nyeregben ül. Vagyis Te egy kisebb riksát akarsz építeni.

    Fekvő bringa sík úton amúgy verhetetlen (légellenállás), csak hegyre ne akarj vele mászni. Van rekus haverom, mikor a hegyekbe megyünk túrázni, az összes izmosabb emelkedőre úgy tolják fel a fekvőbringákat... :K Nem tudod a testsúlyodat kihasználni, mint a hagyományos bringáknál, tisztán csak izomból mászni meg halál...

    [ Szerkesztve ]

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák