Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz imibogyo #39640 üzenetére

    Figyu. Nem arról van szó, hogy lusta vagyok, meg sajnálom az 1000 ft-ot, hogy kifúrják nekem oszlop fúróval a réz tömböt. Az a baj, hogy vidéken vagyok(Füzesabony mellett) és még halvány lila gőzöm se volt, hogy éppen kinek is van ilyen fúrója, ki tudná nekem megcsinálni. Pesten azért csak könnyebb helyzetbe lennék, hisz ott tudok 1-2 helyet, ahol meg lehetett volna oldani!

    De nagyon köszönöm, hogy felajánlottad! :R Lehet elment volna a mai napom arra, hogy elugorjak Hozzád, meg vissza! :DDD

    Na de mostmár csak legyűrök egy üveg Heinekent a rhadt életbe. ;]

    Szerk.: Am írtam volna hamarabb, de mint ahogy Lompos48 kolléga is írta előttem, gáz volt a gépemmel. Fogalmam sincs mi volt a baja, de nem adott képet! Mindent szétkaptam, újra összeraktam. előtte kifújogattam a csati helyeket, majd újra össze mindent. De nem adott képet. Új vga, új táp, de semmi. Semmi hangjelzést nem adott a gép. Majd alaplapi elem ki, és újra be. És akkor 1 csipogás és végre... Feléledt a monitor! Azt hittem megdöglött a lapom. De nem tudtam volna, hogy mibe. Lehet túlságosan is hímes tojásként bántam vele... Hihetetlen, mik vannak... :F

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák