Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz UdVi86 #18654 üzenetére

    így már világosabb. a másik topicban leírtakból számomra nem derült ki, hogy emeletes.
    elég jól néz ki! :K :C

    de lövésem nincs, hogy oldanám meg a szellőzést. :(

    alapvetően idáig elkerültem az ilyen emeletes kockákat. vizuális ízlésemnek nagoyn bejönnke, mint ez is. de pont a szeparáltsága miatt külön gondot kell fordítani a részek, emeletek levegőzésére.
    itt egy passazv táp eleve megdöglene. ezért ois nem fér bele a godnolatvilágomba.

    nincs előremutató 5letem. :(

    amire vigyázz: azzal, hogy furkálsz, körperforálsz pár lyukat, nem lesz nagyságrendebeli légmozgás. ezzel én is eljátszottam egy darabig.
    én keményebben berácsoznám. (aláírásom, 2. link)

    qd-t meg eszedbe nem jusson eladni. (3 hsz-sal feljebb ugyi)...
    én most vettem többet 5k-ért. de ha mégis elmegy az eszed, szólj. gyűjtöm őket....

    de az a baj, hogy kicsit összemosódik a terved, ésa jelen. így nem tudom, mi van, mi lesz. mert a képen lévő cpu hűtőnél kifejezetten az boldal irányú befúvás lenne jó.
    de ha cseréled egy függőleges lamellázásúra, akkor meg a fögggő ventilláció a jó.
    néztem 1 vventis, fölfelé fújó próbákat.
    hatékonyabb, ha vlaahogy a procihűtő alá tszünk venit, és fölfelé fújjuk. ha nincs hely, akkora cpu hűtő tetejére. és fölötte nagy rács. a cpu hűvösebb lesz, a venti az alaplaphoz így közelebb van, a felső rácson meg úgyis kimegy ameleg, mert nem tud mást csinálni, ha mozog a légoszlop.
    de ha a tetőn vana rács, a belső, hűtendő részeknél kisebb a légmozgás, mert a tetővenihez máshonnan is szívódhat levegő.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák