Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz gabikiraly2 #17730 üzenetére

    én ezt vettem, ezek közül. 100gr, 1650 ft. gondoltam, elég lesz egy darabig. csak mivel tégelyes, ezért nyakig pasztás lettem, mire fagyislapáttal felvittem. nah, erről nincs kép! :DDD
    az üzlet az alle (volt budai skála), mellett van. (oda is előtte telefon, hogy van-e raktáron!)
    utána vettem egy nagyobb kiszerelést itt a ph-n. fecskendőset. reklatíve drágább, neked nem éri meg szerintem, mert a legnagyobbat érdemes veni. de én számoltam a jövőbeli projectekkel. törölt hirdetés, de van még neki. na, ebből is vettem egy 200-asat. így most van jó 300 gr pasztám. csak elég lesz pár passzív gépre....
    30 gr-ot 1500-ért ne vegyél! az mindenhogyan drága.... akkor már a 100-as tégely az elektronikai boltból. és kiskanál... :D

    az első tesztszerelésnél csak pár kis tubus volt itthon. mind kinyomtam, és csak a csövekhez jutott. a lapok szinte össze sem értek. meg is látszott a hőfokokon. ezek nagy felületek, sok pasztát elnyelnek az egyenetlenségek. a bordák széleit finoman majd reszeld le. ha ott marad egy kis, vágás után mardt olvadék sorja, akor azon fekszik fel. az egész lap nem ér össze...
    paszta bőven, legfeljebb kinyomja. aztán zsepivel letöröl. amikor öszecsavarod a feleket legyen alatta egy tál, mint hányáskor.... :DDD

    tömegre mennyi bordát rendeltél? :U

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák