Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz molnarpeter #17236 üzenetére

    nem hiszem. ezek a beállítások agyon lettek teszteve. linx, ibt, prime, furmark, együtt, 3d06, játék, minden.
    az egyik venti, (ami a vga-ra van állítva, és 45 fokban elfordítva az alaplap felé, félig a mugent fújdogálja, félig a ramok és a nb felé tol valami szellő féleséget. (400rpm...)
    ha bekapcsolom minden megy, kikapcsolom, linx 2. kör eleje error-ral leáll. szinte kizárásos alapon vagy a ram, vagy a nb. melegszik. nem fesz kérdés. a ramokra raktam + bordákat, és ráadásul ddr2 lv ramok, 1.8v-on az anyjukba lehet húzni. igazából 1.7v körül is mennének 1200-on, de 1.8 minimum, amit tudok adni....
    az nb viszont forró.

    ja, és ha 3.4ghz-ről leveszem 2.8-ra, kisebb ramseb. és fsb mellett, a szokásos minimum feszen, akkor is ezt csinálja. tehát nem fesz, hanem tuti valami túlmelegszik. csak piszokul nem értem, mert talán 2 hete eljátszottam ezzekkel a beállításokkal, 3.4 és 2.8 ghz, venti kikapcsolással. csak mivel akkor még nem voltak a mugenhez toldó lemezeim, így a 3.4 ghz-es, magasabb cpu feszes beállítást 5 perc linx után ki kellett lőnöm, mert a cpu elérte a 80 fokot.
    de a 2.8ghz-es, vcore 1.000v-os beállítás rögögve ment, semmi sem melegedett. msot meg ugye ott is a linx megáll.
    elfárasztottam valamit?

    de holnap még teszek egy kört. nem hiszem, hogy a ram gyári bordájára hővezető ragasztott + bordák nemvennék át a hőt, és így a ramot túlmelegíteném. pláne, hgyo érzem, hgoy azok is melegednek, tehát átvezetika hőt...

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák