Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kNG

    senior tag

    válasz masterful87 #8826 üzenetére

    Ha deficit akkor már nem lehet pozitív, szerintem erre célzott a kolléga :P

    Egyébként igen, tömeget növelni csak lassan és fokozatosan van értelme (szerintem), nincs értelme hirtelen meghízni, aztán meg lefogyni...egyébként ettől jobb üzlet nincs is (hirtelen "felhízlalni" az embereket, aztán meg lefogyasztani őket), építenek erre a nyúlék is... (ebből van a lóvé)...

    Straight Broscience from the Hodgetwins and Me (azaz nekem ez vállt be):

    0,8-1g fehérje testsúly FONTONKÉNT(!) azaz ha vagy 83 kg akkor 83*0,8*2,2 = 146 gramm fehérjétől fefelé max. 182-ig

    CH ~ 280g neked szerintem ha hízékony vagy, de ezt embere válogatja...én pl. napi 300g CH-t viszek be de nekem gyors az anyagcserém és nem vagyok hízékony (74,5 kg) - ennek egyébként a számolása: testsúlyod fontban + 100g CH (esetedben 82-83kg * 2,2 + 100)...ezt BigJsextremefitness-től (hardcore veterán személyi edző) lestem el, érdemes megnézni a videóit, olyan nagy nevekkel edzett korábban mint pl. Tom Platz

    CH legyen minden kaja mellé, az ad neked energiát, ez a tested "üzemanyaga" ... ilyet ne is csinálj szerintem hogy 2 után 0 ch, ennek semmi értelmét nem látom...gyors felszívódású legyen edzés után meg a nap korai szakaszában, később egyre lassabb felszívódású, este meg már csak zöldség...

    Ha kialakult az étrended figyeld a testsúlyodat, és magad a tükörben, akár készíts fotókat időnként...attól függően hogy merre haladsz (a céljaid felé, vagy megragadtál, vagy csak távolabb kerültél tőle), változtass a kaján...főleg a fényképeken látni fogod ha pl. készítesz 2 hetente...

    Ennyi az egész...

    1. Train hard
    2. Eat right
    3. Be patient and consistent
    4. ???
    5. Profit...

    Minden más csak bullshit...

    [ Szerkesztve ]

    MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

Új hozzászólás Aktív témák