Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz Maxximus #38391 üzenetére

    Igaz én nem ilyen sokról fogytam, de nekem 96ról 73ra 5 hónap alatt ment le, utána még egy hónap alatt még egy kiló. Én csak futottam, és odafigyeltem mit eszek. Főképp sima tesco-s jégsaláta, hallal. De megbántam. Remélem kijavítanak, ha faszságot írok. De szerintem neked most tök könnyű lenne rengeteget súlyzós edzéssel izomnövelned, és egyúttal jobban is fogynál, mivel több izom, több energiát éget el. Mert most saját hibámból kiindulva nagyon nehéz visszatömegelnem, pedig dagadt voltam. Csak az izmaim edzés alatt mindent elégetnek. Amikor most újrakezdtem 76 kilóról indultam és az első pár nap alatt 4 kiló ment le, ami szerintem víz volt első sorban, de rögtön elkezdtem növekedni is, és egy két hét alatt le is ment minden zsír rólam, mert anno én már majdnem egy évet gyúrtam is, így volt izom, ami elégesse. Azóta kábé stagnálok, pedig 3000 kcal megvan naponta. Szóval SZERINTEM(!) neked most kőkemény izomépítés! Már, ha nem az a célod, hogy formátlanra fogyd magad, mint ahogy azt én tettem.

    Szerk.
    És gondolj bele, ha 80 kilósan már annyi izmom van, hogy nem tudok a saját zsíros formámig visszahízni, akkor milyen kúrva nagy igényű szövet az izom. Hosszabb távban gondolkodj! És talán hamarabb eléred, mint úszással. Mindezt úgy mondom, hogy imádok úszni, és vízilabdáztam kiskoromban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák