Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lavar

    aktív tag

    válasz scdlsc #187050 üzenetére

    Én több ízt próbáltam, bár ez egyénenként változó, ami nekem ízlett, lehet neked nem fog, de azért szerintem:
    citromos sajttorta - ez oké
    fehércsoki málna - ez is oké

    barack joghurt - ez meh, nem volt rossz, de már vártam, hogy elfogyjon az egy kilós a végére, nem veszem többet

    csokis túródesszert - ez ajándékba volt 300gr még régebben rendelés mellé mikor behozták, ennél undorítóbb ízűt még nem ittam, pedig nagyon szerettem volna, hogy jó legyen, mert a túró rudit meg imádom, azért orrot befogva letoltam ezt is, kerülendő

    narancs csoki - anno Scitecnek volt ilyen íze és az favorit volt nálam, aztán pár éve már nem lehetett kapni, megörültem, hogy itt van, nem volt rossz, de a végére valahogy már nem esett jól, nem biztos, hogy újraveszem

    Ezek jöttek be legjobban:
    meggyes csoki - ezt iszom most, igazi desszert, édes ugyan ez is így több, mint az ajánlott 3 dl víz kell hozzá, én kb 4-5 decivel iszom és így nagyon jó, nem is kívánok semmi édességet
    belga csoki - ebből több kilót simán lehet inni több hónapon keresztül, nekem nagyon bejött, de most nézem, hogy ez már meg is szűnt és csak sima csoki van helyette?

    Mindegyiket vízzel ittam, tejjel nem próbáltam őket.

    Januárban volt egy olyan akció, hogy akkor 5500/kg áron vettem az 1 kg-os compactot, de szoktak többször akciózni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák