Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz tibcsi0407 #167305 üzenetére

    Manapság nem versenyzek, testépítésben. Más van a terítéken, aminek néha köze van az edzőteremhez is. ( trx, cf, önsúlyos, stabilizáló-mobilizáló, core...de akad testépítő,erőemelő és súlyemelő gyak. is...de mostanság erre kevesebb a figyelem a részemről )

    Képet? Van képem a sufniban, bár akkor sem fényképezgettem magam sűrűn, pedig nem ártott volna sűrűbben, szakmaiság miatt is. De én leginkább a terem tükrére hagyatkoztam.

    #167301gyuri860213
    Egyébként pedig..mindig, minden körülmények között, a legokosabb,legügyesebb,legerősebb, legszebb leg leg stb... :K Mindig.

    Topik átlagról meg gőzöm sincs, de nem is kell hogy legyen. Meg ne mis érdekel.
    Az viszont kva élet, hogy abból a szertornász csapatból, rajtam maradt/lett a legtöbb hús.
    Másra nem emlékszem hogy mondtam volna, ja nem is mondtam ilyet. Csak hogy mennyire hitetlenkednek az emberek, de ez azért van, mert a pofa megy, ismeretek nélkül.Ez ilyen buli, az embereket megszólják, ha valami szokatlan, ha már nem mindennapi, és megy a duma, holott semmit nem tudnak adott egyénről. De szöveg az van.

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák