Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz szuszinho #152108 üzenetére

    No offense, egyetértek amúgy a drágább kávé élvezetével, csak még nem fogom megfizetni, mert most hasznosabb dolgokra kell lóvé :D
    Én az olcsóbb kávét is feketén iszom, mert csak a funkciója kell. Ha nagyon eleresztem magam, akkor viszont az ízélmény miatt rakok bele tejet meg nádcukrot.

    Majd ha lesz kávéfőző helyett kávégépünk, akkor a proletár segafredo meg lavazza kávékat is lecseréljük valami normálisabbra.
    A sznobizmus egyébként nem feltétlenül pejoratív, legalábbis az én szótáram szerint ha kávéról van szó. Tea dettó, de annak önmagában van egy kulturális értéke a pozitív biológiai hatása miatt is.

    Amúgy a kávésznobizmusnak van egy másik véglete is, ami már tényleg negatív: a szarbucksozás :D

    (#152109) aelod: hát, a kurvás példához nem tudok érdemben hozzászólni, de amúgy egy normálisabb kávézóban valóban előfordul néha rendesen lefőzött kávé is, csak ugye az fajlagosan nem nyerő. :D

    Ja és a kapszulás kávé a halálom, azt kérlek ne, a környzetnek sem jó, de 1 fokkal még mindig jobb mint a szarbucks.

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák