Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz aelod #145729 üzenetére

    Nem kell michelenbabának lenni a 300-as guggoláshoz. Most mutatok olyat, amit valszeg nem nagyon fogtok elhinni. Lehet ez a paksi levegő durávbb, mint a chepeli: [link]
    Mutattam már őt régebben is. Nagyon ráállt az erőemelésre, nem csak úgy "fogjuk meg mindig a nagyobb súlyt" (ahogy én csináltam anno, bár az is működött, csak hosszú távon nem tett jót). Nem egy michelin baba, nem is szálkás izmos. Sőt, lehet ránézésre sok nagyobb darab meg izmosabb van még ebben a topikban is, mégis kurva erős. Asszem 100 kg alatt van
    Most jön a még hihetetlenebb rész: naturál(!). Erre nincs bizonyítékom, csak annyi, hogy egyrészt ismerem a srácot és ismerem a szavahihetőségét. Másrészt olyan srácokkal is beszéltem, akik vele edzenek és kokszolnak és ők is megerősítették, hogy nem tol semmi illegálisat (pedig sztem nem falaznának neki, inkább elmondanák, hogy "jó, persze kurva erős, de nehogy azt hidd, hogy erősebb nálunk naturálban"). Valamint, a 3., amiért el tudom hinni, hogy az, ha visszagondolok magamra, a brutál súlyokat én is koksz nélkül mozgattam. Egyszerűen csak ez volt a minden felett álló szempont. Emelni folyton a súlyt, akkor is ha nem bírom, majd a következő 2-3 edzésen már bírni fogom. Működött.

Új hozzászólás Aktív témák