Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    Fentebb amit írtam tudna valaki segíteni benne.? :U
    Fent volt a beta driverek,és a régebbi stabil driver.
    Nem volt gondom a beta driverekkel amire sok volt a panasz ment simán mint a vaj.
    Viszont a hibák sorozatos jelzése után amit itt olvastam vissza tértem a régebbi driverhez ami stabilnak tűnik,és nem vágja haza a kártyát.
    A régi driver előtt le töröltem szakszerűen a beta drivert.
    Vezérlőpult programok telepítése törlése menüpontban az összes Nvidia pontot.
    Ez után Újra indítottam a gépet Ccleanerrrel le töröltem a vissza maradt szutykokat,és úgy raktam fel a régebbi drivert újra.
    Most viszont a fagyás miatt DriverSweppert használtam amivel az összes Nvidia illesztőt töröltem csökkentett módban hátha segít a hibán.
    Energia gazdálkodásban jött elő a hiba mikor bekapcsolva hagytam a gépet félnapot.
    Haza értem egér mozgásra,és billentyű nyomásra nem reagált semmit sötét maradt továbbra is a kép.
    Viszont 10sec folyamatos gomb nyomás után ki kapcsolt a gép,és bekapcsolás után linkeltem fentebb amit írtam hozzá képben a hibakódot.
    Előre is köszönöm a segítséget utána nézve a vga kártya hibája lehetséges bár nem tudom mi módon.
    Nem tudom érdemes e friss Windowst fel rakni e,mert az összes driver fent volt amik hibásak voltak,és utána raktam vissza a régit,és most a legújabb végleges drivert remélve nem fagy többet.
    A DriverSwepper mielőtt használtam volna csökkentett módban le töröltem a drivert a Vezérlőpult programok telepítése törléséből,és az után használtam a DS csökkentett módban.
    Utána sima indításnál Ccleaner még a szutyoknak,és ment fel a legfrissebb driver.
    Nem kevés vissza maradt Nvidia.dll fájlokat törölt a DriverSwepper mikor kerestettem vele a chipset meg az összes Nvidia fájlt talán azok voltak a ludasak,és 2d terhelés alatt meg viccelt hosszabb pihenés után a driver fagyással.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák