Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    tudna nekem segiteni inventor 2012 alatt probálok csinálni egy joystikot, de az assembly rész valahogy nem jön össze.Igaz ma kezdtem neki mégcsak eddig maxban probálkoztam és nagyon régen R14-es CAD-el de csak 2D-ben, ugyhogy ezek a szimuláciok kimaradtak, a modelezés nagyjábol megy.

    van egy tengely azon egy kúp csuszna egy rugoerö ellenébe, de ezt a kupot shogy nem birom rávenni hogy a tengelyre menjen rá vagy ha rámegy akkor 180fokkal forditva .
    A rugót se tudom beállitani , mert hiába adom meg a hosszát a rugonak az mégis sokkal hosszabb a kelleténél.

    A következö gondom ha sikerül is mindent a helyére tennem, akkor hol tudom azt megcsinálni, hogy ha változtatok a méreteken akkor ne csak azon a részen változzon hanem a kapcsolodo részeken is .tehát ha a tengely átméröjét változtatom akkor a kup belső furata is változzon.

    Ha valaki tudna segiteni akkor el tudom küldeni a fájlokat vagy részletesebb leirást addni hogy mit akarok.
    A lényeg hogy egy hasonló
    megoldást szeretnék csak fejjel lefelé tehát felül lenne a kup és alatta a rudó.Természetesen a tengely végén egy anya akasztaná meg a rugót a lecsuszástol.A kup felett lenne a 2 kereszt irányu tengely ami a joystixk X Y tengelyü mosgásást biztositaná.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák