Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz gulupeti #5801 üzenetére

    Nekem a Pro 2 wired for Xbox verzió van meg a [link] . E mellett döntöttem, mert a szimmetrikus stick kialakítást szimpatikusabbnak/kézreállóbbnak találtam.
    Ezen kívül kifejezetten vezetékest kerestem, mert gép/monitor előtt játszom, és már herótom volt attól, hogy még eggyel több dolgot kelljen tölteni időről időre :DDD

    Egyelőre maximálisan elégedett vagyok vele, jókat olvastam a márkáról, és ár/érték arányban elég erős versenyzőnek tűnt. (Az enyémen a D-pad is tökéletes érzéssel nyomkodható. És valóban, jól, masszívan összerakottnak érződik.)

    Egyébként első kontrollerem, és rekordgyorsasággal megszokta a kezem. (Ősidőkben használtam kontrollert, de nem pc-hez, és az tényleg régen volt, így kicsit szkeptikus voltam, hogy jó lesz-e nekem egy ilyen kütyü. De jó lett... :)

    A tartóssága majd idővel kiderül (még alig egy hónapja használom csak).

    Szerk: az alján az extra két programozható gomb nekem nagyon bejött, és abszolút kézreáll. (Igazából az egész cucc tökéletesen kézreáll.)

    A kábel nem levehetősége nálam plusz pont. (Nincs kilazulásra hajlamos extra tényező/komponens.)

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák