Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulupeti

    senior tag

    válasz Gothmog #5802 üzenetére

    Néztem én is ezt a kontrollert, vacilláltam is rajta kicsit, nekem volt előtte 2 db Xbox360-as kontrollerem, meg a Spectra, amit tavaly vettem, így végül a hagyományos elrendezés mellett döntöttem. Én is csak a vezetékesek között keresgéltem, mindegyik az volt eddig, vezeték nélküli nálam sem opció. :N

    A D-pad nyomáspontjával az Ultimate-en sincs gond, pontos, csak nekem az a furcsa, hogy a kontroller házában kivágott részben picit így lötyög, de azt olvastam, hogy a 8BitDo-k azok ilyenek, valaki épp ezért szereti őket. A Spectrán itt semmi "holtjáték" nincs.

    Az alján lévő programozható gombok nekem is nagyon bejönnek, ez már adta a fentebb említett kontrolleren is, az analógok függőleges lenyomását szoktam beállítani ezekre.
    Én jobban örülnék a cserélhető kábelnek, a Spectrán eleve ilyen csatos megoldással volt kialakítva, az az életben nem lazul ki, max. kiszakad az aljzattal együtt. :D, de a gyári kontrollerekről valóban olvasni ilyen problémát.

    Ezen a kábelen nekem az a furcsa, hogy semmilyen védelem nincs, még egy ilyen bumszli sem, ahogy kijön házból.
    Tehát ilyen:

    Próbáltad esetleg ezt a gamepad tester nevű oldalt? Üzembe helyezés után 1,1-1,2%-ot mutatott nekem a bal és jobb oldali analóg karokra, de 2 nap múlva újratesztelve már 10% körüli mindkettő. :U Problémám nincs, csak furcsa.
    Meddig számít ez egyébként jónak, tudja valaki?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák