Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz want2techno #9463 üzenetére

    Ha az akksit kiveszed, azzal sokat nem csinálsz, mert attól a BIOS nem felejt. Esetleg annyit tudnék mondani, hogy a BIOS elemét vedd ki (plusz az akksit is), és várj vele egy napot, hátha akkor visszaáll az alapbeállításokra. Vagy ha találsz rajta valami BIOS-reset-lehetőséget, akkor természetesen azzal próbálkozz.

    Bár a sípolás + nincs kép az engem valamiért memóriaproblémára enged következtetni. Nem lehet esetleg, hogy megmozdult(ak) a memóriamodul(ok), és emiatt nem jó? Legelőször próbáld meg talán azt, hogy kiveszed a memó(ka)t, és úgy indítod el. Ha ugyanaz a tünet, akkor valószínűen ott a hiba. Majd ezután isztítsd meg a modul(ok) csatlakozását, és tedd vissza a helyükre - figyelj, hogy párhuzamosan legyen a foglalat a modul aljával, mert attól még simán belekattanik, csak épp' nem működik.
    A laptop alján van egy szervíznyílás, vagy mi a neve, azon keresztül hozzáférsz a memókhoz.

    Kicsit össze-vissza írtam a mindent, talán eligazodsz rajta. Szal' először memóriavizsgálat!

    Remélem segítettem...

    [ Szerkesztve ]

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák