Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz Malachi #7301 üzenetére

    Nem éri meg. Mivel az "e" sokkal drágább, érdemesebb alulfeszelni egy sima 240-et.

    Nekem Gigabyte alaplapom van, de szerintem bármelyikben lehet alulfeszelni. Nálam most 1.02 V-on megy, de ha jól emlékszem, 0.8 V volt még, amit valahol láttam.

    Bitlisz:
    "A hardveres HD video lejátszás valahogy nem olyan rugalmas rajta mint az nVidia megoldásain. "

    Ha van DXVA, akkor nem különbözik, ha meg nincs, akkor tényleg az nV a jobb... már ha CUDA is van benne és éppen működni is akar.

    "(Sajna az ATI-nál még az Intelé is jobb a 4500MHD-n ami pl i3-as proccókban van)"

    Itt kettőt is tévedtél. :) Az i3-ban 5700 vagy , nem 4500 (ráadásul az MHD a mobil verzió), de HD lejátszási képességben ez sem jobb, mint az ATI. Szintén: ha van DXVA, mindegy, ha nincs, akkor meg a CPU dekódol mindkettőnél, szóval nem jobb. Ráadásul az ATI-nál azért vannak képjavító eljárások már bőven, Intelnél még nem láttam ilyet maghajtóban.

    A sideport kérdésben igazad van. Vannak olyan filmek, amikhez több, mint 300 MB RAM kell különben akadozik a lejátszás. Ezzel együtt kell élni, ha valaki IGP-t vesz. Persze nem kell pánikolni, nem a többség film ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák