Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cgsilver

    csendes tag

    az itteni gyorsteszt, meg némi utánaolvasás melóban engem is meggyőzött erről a kombóról: "Gigabyte GA-MA78GM-S2H + Athlon 64 X2 4850e + 2*1 GB RAM" nem is tudom hol olvastam, hogy a 780G chipset a 4850e-vel kiváló kombó HD-re
    most már csak a ház a gáz.. :F a codegenről kezdek lemondani, mert olvasgattam, hogy mennyien megbánták az olcsó házat, ráadásul ugye a táp is gagyi, szóval az alkatrészvédelem érdekében ebbe is be kell feccölni... lassan-lassan kúszik fel az ár, majd nem eszek :DD
    az a baj a htpc házakkal, hogy szinte mindegyik drága, mert olyan csicsákat kínálnak mellé, ami nekem nem kell... a thermaltake mozart VC4000SNS-en gondolkodtam már legutóbb, de nem akarok plusz 15-20E-t adni egy távirányítóért meg egy vélhetően ratyi sw-ért, ha meg anélkül veszem meg, akkor ugye minek a kijelző a házon... meg amúgy is minek a kijelző? az egyetlen amiről jót olvastam nem drága és nincs felesleges kecmec, az a superflower atlas 101, de azt meg nem találom az itthoni boltokban sehol :(((
    szívesen építenék sajátot, ha tudnék, vagy építtetnék elfogadható áron, ha lenne ilyen szolgáltatás
    valakinek ötlet vagy kész-re vagy építtetésre vagy arra, hogy hogyan építsünk magunknak?

    Core2Inside(téem)

Új hozzászólás Aktív témák