Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exom

    tag

    HTPC témakörben szeretnék egy kis segítséget kérni, mert rögtön kitépem az összes hajam. (nem a kitépésben kell segíteni, hanem megakadályozni kéne!)
    Összeraktam egy HTPC -t. (Asrock AM1H-ITX + 5350 proci + 4 GB RAM + 60GB SSD)

    Feltettem rá az új XBMCBUNTU -t. (13.0) Mindent alapértéken hagytam, semmit nem módosítottam. Semmilyen kiegészítőt nem telepítettem, az ég világon semmit nem csináltam vele. (eddig)
    Simán felmegy és működik. Gyönyörűen fut.
    Kilépek az XBMC -ből, és beloginolok az XBMCBUNTU felületre (ez a hagyományos ubuntu desktop felület, nem tudom mi az igazi neve).
    Itt is gyönyörűen szépen és gyorsan megy minden, nyílnak az ablakok és a programok.
    Ha megnyomom a képernyő jobb alsó sarkában levő Shutdown gombot, vagy a Logout -ot, akkor a rendszer tökre belassul, úgy mint egy ezeréves teleszemetelt windows tökig tele vírussal. Ezek után ha klikkek valahova, akkor 1 - 2 perc múlva történik akármilyen reakció is.
    A Synaptic Package Manager meg egyáltalán nem akar elindulni.

    Mi lehet a gond? Kellett volna telepítenem esetleg valamilyen videó drivert, vagy valamilyen AMD specifikus cuccot?

Új hozzászólás Aktív témák