Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Antonius1978 #8968 üzenetére

    Az ló, ha azt akarsz, csakhogy gyalogosan szépen fejlődnének a képességeid, lovon meg max. a lovaglás. :P
    Erősség-beállítást nagyon eldugták, rögtön a game opciók elején van. :U

    Bendőke: Tűz- fagy, meg szikla-gólemeket. Nem is tűnt fel? :F Az biza szép, ennyi játék után! :B
    Másrészt enchanting oltárokat be lehet modolni minden mágus-céhbe. ;) + persze ott van a főmágus tornya. Attól még be lehet menni, hogy nem vagy a céh tagja. Csak megfelelően fejlett atlétikai képesség kell (azt olvastam, hogy át lehet ugrani a falat vmi tetőről), no meg kaméleon.
    Régebben problémáim voltak a (ráadásul ingyen) páncélostul elkóborló lovakkal. Ma már nincs ilyen gondom. - hogy a reklámot idézzem. :DDD
    Az sztem is nagy gáz a progiban, hogy lóról nem lehet harcolni. Modot neki!!! :Y

    Varlaisaran: Hát akkor még tanulni kell. Arról volt szó egyébiránt, hogy egy külön pálya lesz az ősi Ayleid történet, ergo nyilván nem zavarna be az alapjátékba, ha nem abban turkálnál. :U Szóval azt az új pályát kéne megcsinálni valahogy. (Mondom én itt okosan, te meg melózol. :B :R )

    Kint van logouton a Precursors bemutató, lehet hozzászólni.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák