Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Na, megvan a dreamworld-ös küldi. Piece of cake, ahogy a művelt francia mondaná. Egyedül a türelem próbájánál kellett meglesnem neten, hogy a fenébe lehet átjutni a nyíllövők között. :U

    Ejj, irigyellek benneteket, hogy ilyen gondjaitok vannak, én azzal játszom, hogy melyik csúszkát mennyire húzzam le, hogy ne akadjon. :D Bár amióta a grass distance nullán van, jelentősen megritkultak a szaggatások, de azért még vannak.

    Ahogy nézem a mostani piaci állapotokat, végre 30 alatt van a 4830, idén már úgysem lesz semmi változás, január hagyományosan döglött, sőt a februárt is érdemes kibekkelni, mert nagyon lassan indul meg a hardverpiac, úgyhogy jövő márciusig valahogy ki kell bírnom, hogy várjak a cserével. Viszont akkor már talán 25e körül/alatt meg tudom majd venni a 4830-at. Most örülök igazán, hogy lecseréltem a 7600GS-t, pedig szerettem azt a kártyát. De bele sem merek gondolni, hogy azzal mi mindent kéne nullára húznom.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák