Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomyoy

    senior tag

    válasz marsu #25920 üzenetére

    aztkéne még :DDD

    Pohár érdeklődött az Ibizai árakról, ide is bemásolom mondandómat érdekességképpen:

    repülőjegy hát az függ mikor mész mikor jössz mennyire hamar rendeled meg, csak ryanairnél szabad nézni azt ott megveszed kinyomtatod és az annyi lesz semmi plusz költség, én csütörtöki indulással és hétfői érkezéssel 1 hónappal hamarabb ha megbirom venni akkor 30.400ft lett volna 2 héttel később ugyanez a járat 68.000 lett....oda-vissza természetesen.
    taxi hát városon belül vagy reptérről városba 13-18 eur, de jobb helyi busszal menni én is azzal mentem az 3,5eur ha jól emlékszem(vagy 1.95), bent a városban simán lehet sétálni nem nagy távok város egyik pontja a másiktól kb 30perc séta... szóval busz lesz oda vissza 7EUR
    kaja : vannak spar supermarketek nagyon sok, én ilyen 10ig számoltam ...literes üditők 1.95 től 3EUR ig.....pia millió van, nem vészes 3.85 től a likőrök vodkák, ilyen 12EUR ig a rendes piák mint amiket nálunk is kapni...mint MO-on...az ugyanaz.....pékcucc nincs, ha enni akarsz akkor ezek a 3szög szendvicsek előregyártotak 3.85 ért....de van millió kajálda 6 EUR a pizza 8EUR menü sültkrumpli csirke köret saláta stb...10-12EUR =lakoma kajáldában kóla 2.2EUR 3deci, part 2 km durva, toitoi nincs sehol se, se pad se semmi...
    klubbokba belépők: 35-60eur Ushuaia az 60 fix, space(35-40EUR) és Ushuaia van szembe egymással ezek a legnagyobbak és legjobbak, Ushuaia csak du 16:00 tól van 24:00 ig space 22:00 tól reggel 6:00 ig, Pacha az a sziget másik oldalán van kb 30perc busz 5EUR a buszjegy, ilyen félóránként .
    klubba piát ....felejtős legalja 8EUR, plafon 40EUR egy laza kör....előtte TŐTÉS!
    parton buli Ushuaia klub mellett-mögött van a BORA-BORA strand na ott hangfalak sorban mindenki táncol ...hotelek mögött medencék ...durva
    minden strand ingyenes, viszont napozóágyért elkérnek 4-12 EUR az alap ágyak 4-8EUR viszont vannak ilyen nagy 2x2m es fehér huzatos nagy ágyak is fedetten, nagyon luxus 12EUR, de ez már csak nagyzolás törölköző és jó napot.
    körülbelül ennyibe telik
    + szállás
    szállás keresésnél teljesen mindegy, hogy mennyire vagy közel a parthoz, busszal akármikor akárhova sziget egyik fele másik fele, csak én ezt nem tudtam ezért nem foglaltam parthoz közel 60ezer egy éjszaka a legolcsóbb, városon kívül nagyon olcsó 10-17 ezer.
    reptéren nem érdemes venni üdítőt mert 2.95EUR egy 0,5 ös! Sőt reptéren minden drága, és teli van szakosodott, megmerem kockáztatni diplomás dráma előadókkal -csak 2 , 3, 5, 8, 2, 4, EUR kell hogy hazajussak tudnál e segíteni....hát nem...volt egy csávó figyeltem 100eurót kb fél óra alatt szedett össze...hozzáteszem 8 nyelven beszélt...
    szóval ha nagyon okosan csinálod a repjegyet a kaját a piát akkor maximum 100e ből kijön egy 3 éjszaka.

    nyiknyiknyiknyik

Új hozzászólás Aktív témák