Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dellkereső

    csendes tag

    válasz Kobe #20560 üzenetére

    Anélkül, hogy a hardveres részéhez értenék: fotós fórumokon többször előjött a kérdés, hogy azonos panellel szerelt monitorok azonos minőséget nyújtanak-e és a végeredmény az volt, hogy azért elég sok dolog befolyásolja a képminőséget (nem vagyok egy műszaki ember, nem emlékszem részletekre), önmagában a panel azonossága kevés.
    Mindegy, számomra igazán nagy jelentősége ennek sincs, mivel a fotózással egyébként is felhagytam és korábban sem profi szinten űztem, tehát sohasem volt szükségem precízen kalibrált rendszerre. (hogy van hozzá műszerem, az más téma :-) )

    Vezérigazgatót ne hozz, az úgysem ért hozzá, inkább egy főmérnököt, ha kérhetem. ;]

    Csak és kizárólag azért feszeget(t)em a témát, mert általában az ilyen paramétereket jó nagy betűkkel belevésik a marketingrizsába és itt valamiért kimaradt - egyébként egy normálisabb, fotóra, grafikára alkalmas monitor ára önmagában több, mint a szóban forgó laptopoké. Szóval profi fotósnak, nyomdába dolgozó egyéb emberkének azért nem merném jó szívvel ajánlani.

Új hozzászólás Aktív témák