Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frensys

    tag

    válasz Fire/SOUL/CD #960 üzenetére

    1.-2.-3.ra a válasz:

    Tudom hogy nincs 100 százalékos védelem,és azzal is tisztába vagyok amit irtál hogy egy kártevő utat engedhet a többinek stb..És természetesen mindent értek és igazat is adok amiket irtál DE:
    Én arról irtam hogy amig nem volt comodo addig avast vagy nod32 vagy kaspersky vagy f-secure colt a gépemen+egy spyware doctor.Mikor talált virust bármelyik virusirtóm akkor 70-80 százalékban ezeket fertőzéstelenitette azaz,a virust szedte csak ki a programokból és nem törölte mint a comodo mindegyiket,én még viruskiszedést nem láttam egyet sem akármilyen virust talált a comodonál,csak törölni tudta a fájlt,az emlitett 4 virusirtóval szembena mikor megmaradtak a programjaim és a virust szedte ki!

    És a comodot meg végigfutattam elég sokszor ahhoz hogy mindent "töröljön"ha már csak ennyi telik tőle,törölt is mindent.AZ utolsó 3 futtatásnál semmit nem talált már a winyomon semmit,igy megnyugodva járkáltam ide oda az oldalakon és poénból mondom lefuttattam erre rá 2 napra és talált nagyon sok kártevőt,különböző féle virusokat és mailwarekat meg mindenfélét,és nem fals volt hanem igazi virusok is,amit persze ez első 4 virusirtó szintén felismert de a fájlt nem törölte hanem kiszedte a virust belőle.És ezek után gondoltam azt hogy milyen védelme van ennek,ha beengedi a virusokat a winyómra,mikor az első 4 virusirtó nem engedte be mert futtattam ám azokat is rendszeresen.

    A kémprogramvédelmére meg annyit visszatérve hogy amig nem volt comodo mondom,addig spyware doctor volt a gémenem ami nem engedett be soha semmit a valós védelme miatt,és ezt ellenőriztem is spybot meg más progival is és tényleg nem eresztett át kémpgorramot,utána viszont mikor felraktam a comodot,leszedtem ugye a spyware doctort hogy most már minek,van kémprogi védelem is.Erre rá pár napra felraktam mégis poénból a spyware doctort ellenőrzésképpen,és megdöbbenten láttam hogy rengeteg low és high kockázatú kémprogramos fájlom lett,tehát átengedte,ennyi!

    4.Blattida-ra meg azt tudom irni hogy én is tisztelem őt és eszem ágában sincs ővele vitázni és tudom hogy ő a szakértő,akkor nem irtam volna itt!

    Köszi szépen!

Új hozzászólás Aktív témák