Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsana

    senior tag

    Szevasztok, a problémám a következő. Adott egy MSI VR610X laptop, amelyben egy ATI Radeon X1200-as videokártyával. Elég gatya volt már rajta a Win7, ezért ha már újra kellett telepíteni, gondoltam, megnézzük rá a Win10-et. Szépen fel is huppant rá, mivel szar alapból a kép, így egyből fel rá az öreg, 2008-ban kiadott Catalyst driver, mivel újabbat nem találtam. Ekkor még szépen fel is ismerte az eszközkezelő ATI Radeon X1200-es karinak. Ezután rögtön a windows leszedte magának a 4.5-ös .NET.frameworkot, és itt kezdődtek a bajok, mert újraindítás után a következő hibaüzenet fogad:

    Természetesen segítségül hívtam google barátunkat is, mások is találkoztak ilyen problémával, még jóval korábban, más oprendszerekkel, de a legtöbb helyen azt javasolták, hogy le kell szedni az ATI Catalyst drivert, a .NET frameworkot, CCleanerel tisztítás, majd feltenni újra a kpét drivert. Nos, nekem ez nem jött be, sőt, a helyuzet annyival rosszabbodott, hogy most már fel sem tudja tenni az ATI Catalyst drivert, mert azt mondja a telepítő, hogy nincs megfelelő hardver. Az eszközkezelőben pedig szépen át is írja a videokarinál, hogy Szabványos Microsoft videokártya. Van valakinek valami ötlete? Előre is köszönöm!

    http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

Új hozzászólás Aktív témák