Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ktg3

    őstag

    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség, mert feltettem az új catalyst-et és elég érdekes dolgot produkál.
    2 monitoros setupot használok, a primary oldalon egy 28"-os moncsi van digitálisan dvi/hdmi kábellel rákötve (1920*1200), secondary egy 22"-os analog monitor dvi/dsub átalakítóval.

    Az új catalyst-tal egyszerűen a digitális primary monitor hiába van beállítva ajánlott/max felbontásba, egyszerűen lelóg a kép széle minden oldalon. Akárhogy variálom, hogy melyik bemenetbe menjen, vagy húzom le a másik monitort, egyszerűen lelóg a kép a monitottról. Nem egészen értem, hogy mi lehet a probléma, nem is találkoztam még ilyennel. Az analóg monitor tök jól megy magában is és 2.-ként is.

    Így néz ki a kép a monitoron. Látszik, hogy nem is natív felbontáson fut.
    (Bocs a rossz képért. Telefonos és rossz fényviszonyok közt készült. Remélem, hogy azért a lényeg látszik.)

    Ötletek???

    mod.: Az a vicc, hogy ha nem natív felbontásra állítom, akkor rendben van a kép, mármint nem lóg le. Csak natívban tisztel meg ezzel...

    mod2.: Tévedtem, mert kisebb 16:10-es arányban is rossz. Lehet, hogy itt lesz valami gond.

    Előre is kösz! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák