Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a Catalyst felhasználói fiókonként (pl. AppData, stb., esetleg a Registry-ben) tárol VGA beállításokat?
    Belefutottam olyanba 14.12 (Omega) esetén, 1.Rendszergazda +2.korlátozott+3.korlátozott (összesen 3 fiókkal) rendelkező Win7 rendszeren, hogy a 2.fiókban Catalysttel felhúztam a kártya memóriát és fekete képernyő fogadott (nyílván nem bírta szegénykém).
    Semmi baj PC-Reset, majd 1.rendszergazda fiókból visszaállítom az alapértelemezett értéket. Igen ám, csak ott eleve alapértelmezett beállítás volt. Beléptem a 3.korlátozott fiókba, ott is működik minden. Beléptem a 2.korlátozott fiókba (ahol piszkáltam a VGA beállítást) fekete képernyő...

    Uninstall Omega + ráküldve AMD Clean Uninstall Utility, majd ki-bekapcsolás és újra installálása az Omega drivernek: a helyzet változatlan: 1.Főnök, 3.Korlátozott fiókban van kép, 2.korlátozott fiókban, ahol piszkáltam a beállítást) nincs.

    Órák alatt sikerült megoldanom a problémát, de akkor is kíváncsi lennék arra, hogy mi lehetetett a probléma?
    * Omega nem takarít ki maga után mindenhonnan mindent? Felhasználónként hol hagy beállítást maga után?
    * Ha nem a Catalyst a hibás, akkor mi lehet még (pl. Asus GPU Tweak)?

    Tudtok segíteni?

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák