Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totyax

    aktív tag

    válasz Abu85 #17810 üzenetére

    Az hogy nálad így működik, az egy dolog, de nem csak te létezel egyedül a világon, rajtad kívül vannak mások is. Pont az a probléma hogy az install manager nem tudja, hiszen ha tudná, külső szoftveres/batch-os takarításra (amit maga az AMD ajánlott), nem javulna meg a helyzet. Túlságosan nagy beképzeltségre utal ha azt hiszed, hogy ha nálad így működik, akkor másnál is gond nélkül így fog működni. Talán nem olvastad el amit írtam példákat, hogy ez más (nagy) programok gondja is. Csak van egy kis különbség anyagiakban, a diszkrét vga piacból elég nagy szeletet hasít ki az AMD az idézett programokkal ellentétben, és akkor a CPU piacról ne beszéljünk, csak éppen a pénzt nem csak kurvákra kéne költeni meg luxusnyaralásokra, meg marketingesek seregére (fontossági sorrendben írtam :) ), hanem alkalmazni igazi programozókat, aki egy hónapban egyszer gondolkodnak is.

    Vírusirtót egyéb védelmeket ki szoktam kapcsolni driverek telepítése előtt (ellenőrzés után). De ez is egy faszság, mert telepítés után (legalább) első induláskor ellenőrizhetné hogy megvan-e mindene, nem lenne egy nagy dolog, checksum ilyesmi talán mond neked valamit. Az sem, hogy programból ajánljon fel egy adat jellegű takarítást arra az esetre, ha a felhasználónak gondja lenne, ez esetben kitörölne minden adat jellegű bejegyzést. Így a beállítások ugyan elvesznének, de akkor nem kéne "nem ajánlott" (fúúúj) programokhoz nyúlni. Milyen érdekes más programoknál (amit programozók írtak nem ATI-sok) ez működik, tehát vagy installkor vagy uninstallkor megkérdezi a program hogy szeretnéd-e megtartani a program adat jellegű bejegyzéseit vagy sem?

Új hozzászólás Aktív témák