Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladohardver

    őstag

    válasz _DiEGO_ #15976 üzenetére

    Itt senki nem tud olvasni? A b#*i amd driveR miatt szagatott a game mert valahogy bekavart a kiba amd diver. Minden naprakész volt video +alaplapi bios és driverek szintén. Amíg nem cseréltem frissítettem drivert (amd) addig ok volt minden. Uninstall amd driver majd install the new one, és behülyült... fps lagg.

    Hogy mi köze hozzá fingom sincs, de a megoldás ez volt. Vszeg mivel otthagyja a System v s32 mapábn az amd uninstallja a driver fájlokat w meg next boot nál telepíti vissza őket gondolom ezért. Kíváncsi lennék h honnnn veszi abu azt h számos rendszermodulba belenyúl. Leszedi az system32 mappából a drivet kitörli a gyökér amd v ati könyvtárat + tartalmát, illetve registry bejegyzés böl az amds dolgokattörli.

    Jaj hát igen lsc elöbb uninstall majd sweeper.

    am lehet csak egyéni probléma... úgy értve ezel a lappal... mert pl a hd5970 karin is fordítva van a gpu-k sorrendje mint másik lapokban... így nem is képes feszt állítani a kártyának MSI afterburner...

    [ Szerkesztve ]

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Új hozzászólás Aktív témák